Internet automobil godine deveti put
07. Dec 2010
Danas je u salonu Volkswagen – Porsche Beograd Sever promovisan početak glasanja u ovogodišnjem ciklusu izbora za automobil godine i mis kao prateću manifestaciju. Pored eminentnih gostiju, novinara i predstavnika medija prisutni su bili i neki od zastupnika automobilskih marki u našoj zemlji čiji su se modeli našli među ovogodišnjim kandidatima za titulu NetAuto 2011.
Prisutnima su se obratili Manolito Vujičić, generalni direktor Porsche SCG, Miloš Petrović, predsednik Srpskog udruženja uvoznika automobila i delova, Mirko Mirković, izvršni direktor Madneta i Zlatko Mitić, direktor Metro Marketa.
Ove godine deveti put za redom organizujemo izbor za Internet automobil godine pod nazivom NetAuto 2011. Kao i prethodnih godina, posetioci specijalizovanog automobilskog web portala www.netauto.rs, prema sopstvenim kriterijumima glasaće za automobile koji su se pojavili u ovoj godini. U konkurenciji za titulu NetAuto 2010 nalazi se dvadeset jedan model iz ovogodišnje svetske automobilske produkcije, to su: Audi A1, BMW 5 Series, Chery Ego, Chevrolet Spark, Citroen DS3, Dacia Duster, Ford Grand C-Max, Hyundai ix20, Kia Venga, Lexus CT200h, Mazda5, Mercedes-Benz CLS, Mini Countryman, Mitsubishi ASX, Nissan Juke, Opel Meriva, Renault Fluence, Saab 9-5, Toyota Auris HSD, Volkswagen Passat i Volvo S60.
Istovremeno, u toku je i izbor za Miss NetAuto 2010, ove godine, sedmi put za redom, uz nove modele automobila našlo se i trideset šest kandidatkinja u ovom originalnom izboru lepote.
U okviru današnje promocije održana je modna revija na kojoj su neke od kandidatkinja za Miss NetAuto 2010 predstavile modnu liniju Baronessa, kreatora unikatnih čarapa Snežane Šćekić i originalne bunde Princess Konstantina, uz frizure studija Kapriš i scensku šminku Kriolan, a potom su se fotografisale uz aktuelnog pobednika Polo - NetAuto 2010 i druge Volkswagen automobile.
Predviđene su nagrade i pokloni za neke od onih koji budu glasali putem interneta. Svakako je najzanimljivija: Volkswagen Polo, aktuelni pobednik – NetAuto 2010, koju će za jedan vikend, uz plaćeno gorivo, da dobije jedan od internet glasača. Poklone su svojim posetiocima koji budu glasali, obezbedeli i prijateljski sajtovi preko kojih će takođe, moći da se glasa www.automagazin.rs, www.nacionalnaklasa.com, www.autoblog.rs, www.autoportal.rs, www.bsprodukcija.com...
Ovog puta, zahvaljujući kompaniji Madnet iz Pančeva, lideru u oblasti interneta kod nas, biće organizovan direktan prenos završne svečanosti dodele nagrade NetAuto 2011, kao i izbora i proglašenja pobednica Miss NetAuto iz hotela Hyatt Regency Beograd početkom februara. Svi zainteresovani imaće mogućnost da preko sajta www.netauto.rs prate ovaj događaj.
Više na strani Predstavljanje...








.png)


