Fiat automobili za DHL

30. Sep 2014

Fiat 500L za DHL
Svečanim uručivanjem ključeva i primopredajom automobila marke Fiat u hotelu Metropol, završena je isporuka poslednjih 19 od ukupno 21 vozila, kompaniji DHL od strane Fiat Automobili Srbija. Modeli Fiat 500L i Fiat Punto VAN, samo su dodatak voznom parku ove kompanije koja osim ovih  modela poseduje i Fiat Ducato i Fiat Doblo.

„Kompaniji kao što je DHL brzina i kvalitet predstavljaju ključ uspeha. Veoma je važno u svom poslu imati dobrog partnera. Saradnja sa kompanijom Fiat datira više od dvadeset godina i nadamo se da ćemo sarađivati i u budućnosti na obostrano zadovoljstvo″, izjavio je ovom prilikom Darko Babić, direktor DHL.

„Kompanija FAS prepoznala je u DHL strateškog i pouzdanog partnera i nadamo se da će naša vozila biti namenjena obavljanju efikasnog i uspešnog poslovanjai u budućnosti″, izjavio je Umberto Janućeli, komercijalni direktor kompanije Fiat Automobili Srbija.

Ostvarivanjem saradnje sa kompanijom DHL, kompanija Fiat Automobili Srbija još jednom je potvrdila poverenje svojih partnera, koje je stekla zahvaljujući ulaganju u proizvodnju. Svojim proizvodnim paketima namenjenim flotama kompanija se na najbolji mogući način prilagođava specifičnim potrebama svih svojih klijenata.

DHL je vodeća svetska kompanija u oblasti poštanskih i logističkih usluga. Pored međunarodnog ekspresnog kurirskog transporta pošiljaka “Od vrata do vrata”, DHL nudi drumski, brodski i železnički transport robe. DHL primenjuje najsavremenija logistička rešenja za privredu, pružajući usluge skladištenja, carinjenja i distribucije u međunarodnom i domaćem saobraćaju.

Kompanija Fiat Automobili Srbija generalni je distributer i uvoznik Fiatovog putničkog programa. Brendovi koji se nalaze pod okriljem FAS-a su: Fiat, Alfa Romeo, Lancia i Fiat Professional, a od 1. januara 2011. godine FAS je na domaćem tržištu preuzeo pravo uvoza vozila marki Chrysler, Jeep i Dodge.

 

Fiat 500L za DHL


Ime i prezime
Komentar